Activiteitenkalender vanaf zondag 3 juni

  • Zondag 3 juni is er Districtsjeugdavond in Rotterdam. Deze begint om 20.00 uur. Adres: Ben Goerionstraat 2, Rotterdam.
  • Dinsdag 5 juni is er Buurtcontactochtend in Rotterdam. Dit begint om 10.00 uur. Adres: Ben Goerionstraat 2, Rotterdam.
  • Donderdag 7 mei is er in onze kerk in Rotterdam een avond “Dienen en Leidinggeven”. Deze bijeenkomst gaat over ‘inspirerend dienen’. De avond begint om 20.00 uur. Adres: Ben Goerionstraat 2, Rotterdam.
  • Zondag 17 juni is er Jeugddag in Oberhausen. Zie ook: https://www.jugendtag-west.de/
  • Zondag 24 juni is er Kinderdienst in Nieuwegein. Adres: Buizerdlaan 1, Nieuwegein
  • Dinsdag 26 juni is er in onze gemeente een avond ter voorbereiding op de ontslapenendienst van zondag 1 juli. Adres: Ben Goerionstraat 2, Rotterdam. De ontslapenendienst is een kerkdienst, waarin bijzonder wordt stilgestaan bij bekenden en onbekenden die zijn overleden.